Grafické práce

Navrhneme pro Vás kvalitní moderní reklamní grafiku včetně loga, vizitek, letáků, katalogů, corporate identity, reklamních polepů výloh i automobilů a mnoho dalšího. Provedeme pro Vás také sken, zlom, retuše a fotomontáže včetně barevných korekcí a oprav fotografií.

Návrh logotipu

Vytvoříme Vám na míru logo Vaší společnosti, události, produktu či Vaší osobnosti. Logo dodáváme v několika různých formátech. A to jak formátu křivky (AI), BMP, JPG a PNG formátech. Logomanuál k logu dodáváme zdarma.

Návrh vizitek

Navrhneme Vám originální a osobitý grafický design Vašich vizitek. Grafický návrh a přípravu pro tisk obdržíte do jednoho týdne po předání potřebných podkladů, požadavků.

Návrh Hlavičkových papírů

Potřebujete kvalitní prezentaci Vaší firmy, osoby či domácnosti. Hlavičkové papíry budou pro Vás skvělým pomocníkem při komunikaci na dálku. Navrhneme Vám originální a osobitý grafický design Vašeho hlavičkového papíru pro vaše dopisy, faxy, e-maily a smlouvy atd.

Návrh reklamních materiálů

Vypracujeme Vám grafický návrh reklamních letáků, billboardů, bannerů, etiket či Vám graficky zpracujeme inzerci do časopisů, magazínů a knih. Vytvoříme pro Vás jak obsáhlé katalogy, originální design kalendářů či obálek, prospektů tak i brožur. včetně přípravy k tisku.

Kontakt

KrobDesign spol s r.o.
  • V Jezerách 81
  • 25241 Dolní Břežany - Lhota
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociiální sitě